Bir Sayfa Seçin

Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim aşkını nasıl kazanırım diyenlere sıralı taktikleri anlattık. Bu taktiklerle onu aşık edebilirsiniz.

Çok hoşlandığınız, belki de deli divane aşk duyduğunuz bir erkek var ve o size karşı aynı şeyleri hissetmiyor mu? Siz sürekli onu düşünüp duruyorsunuz ama o rutin hayatını mı yaşıyor? Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim diyerek onun da size aşk duymasını sağlamak için ne yapmanız gerektiğini arıyorsanız tam yerine geldiniz. Bu yazıda öğrenecekleriniz sonrasında onla aşka yelken açmaya ramak kaldığını göreceksiniz.

Bir Erkeği Kendime Nasıl Aşık Ederim Ne Yapmalıyım?

Aşk konularında danışanlarımıza söylediğimiz öncelikli şey çoğunlukla şu olmuştur; Aşkın buhranlı romantizm ve duygusallığına kapılmadan, izlemeniz gereken yolda mantıklı ve soğukkanlı ilerlemelisiniz. ilgi duyduğunuz erkeğin aşkını kazanmak istiyorsanız uymanız gereken ilk kural bu.

Bu kısmı biraz detaylı anlatalım çünkü izleyeceğiniz yolda bu ilk adımı çok iyi anlamanız gerekiyor. Neden aşkın buhranlı romantizm ve duygusallığına kapılmamak gerekiyor? Çünkü aşk ve hoşlanma duygusunun insan üzerinde yarattığı psikoloji siz farkında olmadan size pek çok hata yaptırabilecek bir psikolojidir. Bu duygu içerisindeki bir kadın, yaptığı ya da yapacağı çoğu şeyi mantıklı olarak görür ama dışarıdan bakan soğukkanlı bir göz kadının davranışlarındaki hataları kolaylıkla fark edebilir. Yani saçmaladığınızın farkında olmazsınız. Arkadaşlarınız ikaz etse bile ikna olmaz bildiğiniz yolda ilerlersiniz. Bu hatalar aşkı kazanmanıza değil, kaybetmenize hizmet eder. Aşkın buhranına kapılmayın ikazımızdaki öncelikli sebep bu.

Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim derdinde olan bir kadın buhran nedeniyle yapacağı hatalardan kaçınmalıdır. Aksi halde sevgisini istediği erkek nazarında kötü bir intiba bırakması yüksek ihtimaldir. Bu da aşkı kazanma şansınız varken durduk yere bu şansı teptiğiniz anlamına gelir.

Bir Erkeği Kendime Nasıl Aşık Ederim Yapmam Gereken Doğrular Nedir?

ilk kuralı yukarıda yazdık. Bu otokontrolü sağladıktan sonra sıra doğru uygulamaları yapmaya geldi.

Şimdi size ufak bir hatırlatma yapalım. Çevrenizde arkadaşlarınızdan ya da tanıdıklarınızdan şahit olduğunuz çok ilişki olmuştur. Bu ilişkiler içerisinde bazı kadınların istediği erkeği kolaylıkla kendine aşık edebildiğini, kimi kadınların ise ne yaparsa yapsın erkeklerle sağlıklı bir ilişki kuramadıklarını görmüşsünüzdür. Sizce neden? Bunu hiç düşündünüz mü?

Biz cevaplayalım. Bazı kadınlar bilerek ya da farkında olmadan erkeklere karşı doğru yaklaşımlarda olurken diğerleri ise ne kadar çabalasa da doğru yaklaşımlarda bulunamadıklarından bu durum olmakta.

Peki bu doğru yaklaşımların neler olduğu, sıralı bir liste şeklinde sizin de elinizde olsaydı ne olurdu biliyor musunuz?

İstediğiniz erkeği kendinize aşık edebilirdiniz! Olay bu kadar basit aslında.

Şimdi, bu doğru davranışları sıralı şekilde size anlatacak olan Onu Elde Et e-kitabını bilgisayar ya da telefonunuza indirip okuyabileceğiniz linki verelim. Kitabı indirin ve okuyun. Tamamını okumanız maksimum 2 gününüzü alacaktır. Kitap içerisinde anlatılan metotları ilgi duyduğunuz erkeğe uygulayın ve kısa sürede size nasıl aşık olacağını kendi gözlerinizle görün.

“Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim” sorusunun cevaplarını barındıran e-kitabı indirmek için buraya ya da aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz.

Bir Erkeği Kendime Nasıl Aşık Ederim