Bir Sayfa Seçin

Eski sevgiliyi geri döndürme yolları ve taktikleri konusunda işinize çok yarayacak bilgiler verdik. Eski sevgiliyi geri getirmek isteyenler için onu geri kazanmanın yolları nelerdir aktardık. En etkili yöntemlerle tanışın.

Sen de yol ayrımına girdiği sevgilisini hasretle özleyen, onla yeniden birlikte olmak için yeni yollar arayanlardansan en doğru yere gelmiş olduğunu şimdiden söyleyelim. Üzülmeye bir son ver ve eski sevgiliyi geri döndürme yolları hakkında vereceğimiz bilgilere kulak ver.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Yollarında ilk Adım

Eski sevgiliyi geri döndürme yollarını arayanlar, bir süreliğine sessiz bir döneme girin. ilk adım bu!

Birçokları telefonu elinden bırakmayarak eski sevgilisine sürekli mesaj ata dursun, sen asla bunu yapma. Çünkü bu, senden iyice bunalması dışında hiçbir işe yaramaz. Şu kritik dönemde aklını iyi kullanmalı ve onun gözündeki itibarını riske atmamalısın. Kaba tabiriyle ona salça olmamalısın. Eski sevgiliyi geri döndürmek için önce Sessiz Döneme girmen gerekiyor.

Bu dönem, itibarını korumakla beraber senin sessizliğinin nedenini merak etmesini sağlayacak. Unutma, böylesi bir dönemde onun dikkatini çekecek en iyi şey gizemdir. ‘Ne oldu ki beni aramayı, mesaj atmayı kesti? Hayatına başka biri mi girdi acaba? Benden vaz mı geçti?’ gibi düşünceler eski sevgiliyi kurtlandırmayı her daim başarmıştır.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Yollarında ikinci Adım

ikinci adım eski sevgiliyi geri döndürme yollarında atılması gereken en önemli adımlardan biri olacak. Bu adımı çok iyi anlaman için önce bazı şeyleri birlikte değerlendirmemiz gerekiyor. Değerlendireceğimiz ilk şey onun neden hala sana dönmediği olacak.

Eski sevgilin neden hala dönmedi sence?
Biz cevaplayalım. Seni özlemediği için dönmüyor.

Bu durumu tersine çevirmene yardım edeceğiz ama öncelikle bu gerçeği iyi anlaman ve kabul etmen gerekiyor. Kendi gerçeğini kabul ettiğin oranda netice almaya başlayacaksın ama bu gerçeği inkar edecek olursan eski sevgiliyi geri döndürmek adına bir arpa boyu yol alamayacaksın.

Özlem duyan eski sevgili ne yapardı? Ayrılma sebebi ne olursa olsun her şeyi geride bırakır ve kendiliğinden sana geri dönerdi öyle değil mi?

Dönmedi çünkü şu anki şartlarda seni özlemiyor!

Yaşadığınız ilişkide önce birbirinizi tanıdınız, iyi ve kötü şeyler yaşadınız, sonra bu yaşadıklarınızdan bir sonuca vardınız. Sen; ‘Ah, İşte hayatımın aşkı bu, onu çok seviyorum’ dedin, o ise ‘Hayır. Artık ondan zevk almıyorum. Bana çekici gelmiyor.’ dedi.

İşte özlemeyişinin sebebi bu. Artık seni çekici bulmuyor.

Sana önemli bir sır verelim. Ayrılma sebebiniz ne olursa olsun, örneğin yalan, aldatma, kavga, kıskançlık…vs. bunlar ayrılığın sadece görünen kısmıdır yani ayrılmak için ortaya atılan bahaneleridir. Ayrılığa sebep olan asıl şey, artık senden zevk almadığını fark etmesi ve bunu fark ettiği andan sonra senin yaptığın her şeyin ona batmaya başlamasıdır. Bu nedenle bazı bahaneler üretilir ve bu yolla ayrılma gerçekleşir.

İşte şimdi kilit noktaya geliyoruz… Eski sevgiliyi geri döndürme yolları onu kendine yeniden aşık etmekten geçiyor. Soğuyan sevgiliyi tekrar aşık etmek mümkün. Buna yönelik taktikleri uyguladığında sen de onu geri kazanabilirsin.

‘Hayır. Artık ondan zevk almıyorum. Bana çekici gelmiyor.’ diyen birini senden yeniden zevk almasını sağlayarak geri döndürebilirsin. Aksi halde ne yaparsan yap onu döndüremezsin.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Yollarında Üçüncü Adım

Eski sevgiliyi geri döndürmek için maksimum bir iki ay sabretmelisin. Başta bahsettiğimiz o sessiz dönem var ya, işte bu sessiz dönemde boş durmayıp ve bazı değişiklikler yapmalısın. Üçüncü adım bu.

  1. Yapman gereken değişimlerin neler olduğunu,
  2. Bu değişimlerin ardından onla irtibatı nasıl kurman gerektiğini bilmelisin. Tüm bunlar için %100 işe yarayan bazı özel taktikler var.

Bu Taktikler Neler? Bunları Nasıl Yapacağım?

İzleyeceğin yolları sırasıyla sana gösterecek olan Eski Sevgiliyi Elde Et pdf e-kitabının indirme linklerini aşağıda göreceksin. Sırtını bu kitaba yaslayabilir, anlattığı uygulamaları sırasıyla, kolayca yapabilirsin. Maksimum bir buçuk ay gibi kısa bir süre sonra eski sevgilinin sana karşı ilgili olmaya başladığını sen de göreceksin.

Eski sevgiliyi geri döndürme yolları için bilimsel olarak kanıtlanmış, karşı cinsin psikolojisine hitap eden doğru uygulamaları yapmalısın. İşte bu e-kitapta bunların hepsini bulacaksın. Eski Sevgiliyi Elde Et kitabını buraya tıklayarak hemen okumaya başlayabilir ve onu geri döndürmenin yollarını adım adım keşfedebilirsin.

Eski sevgiliyi geri döndürme yolları