Bir Sayfa Seçin

Eski sevgiliyi geri kazanmanın yolları-Sevgilinizi geri kazandıracak çok özel taktikleri sıraladık. Bu taktiklerle aşkı yeniden yeşertebilirsiniz.

Şu an nerede, neler yapıyor? Kimlerle, neler konuşuyor? İyi mi, beni özlüyor mu? Bu ve benzer sorular beyninizi yakmaya başlamışsa, kokusu burnunuzdan hiç gitmiyorsa bu yazıyı dikkatle okumaya devam edin. Eski sevgiliyi geri kazanmanın yolları ve yöntemleriyle tanışmış olacaksınız.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Yollarında Yapılan Hatalardan Başlayalım

Eski sevgilisini geri kazanmak isterken yanlış hamleler yaparak onu daha da hızlı kaybeden öylesine çok insan var ki aklınız şaşar. Özlemin ve aşk duygusunun verdiği buhranla, kendince çok mantıklı şeyler yaptığını zannediyorlar ama yaptıkları şeyler hızlıca kaybetmelerine hizmet ediyor farkına varmıyorlar.

Eski sevgilisini yeniden geri kazanmak isteyen bir kişi, öncelikle bu hatalı hamleleri yaşamından çıkarmalı. Çıkarmalı ki böylece yapacağı doğru hamleler işe yarar hale gelsin!

Peki bu hatalı hamleler neler? Hemen cevaplayalım.

 • Sürekli peşinden koşarak onu yeniden sevgili olmaya ikna etmeye çalışmak,
 • Her fırsatta arayıp, mesaj atıp, bir şekilde irtibat kurmaya çalışmak,
 • Onu çok sevdiğini, onsuz yapamayacağı ve benzer cümleleri ona tekrarlamak,
 • Onu, yarattığınız romantizmin içerisine çekmeye çalışmak,
 • Sitem dolu sözler söylemek,
 • Kalp kırgınlığı, kızgınlık, hayal kırıklığı…vs. gibi söylemlerde bulunmak,
 • Sırf aradaki bağı koparmamak için arkadaşmışsınız gibi samimi olmayan tavırlar sergilemek
 • Başkalarıyla kıskandırmaya çalışmak,
 • Dikkatini çekmeye çalışmak

Bunların hepsi, aşık ve özleyen bir insana çok mantıklı gibi görünen ama aslında hiç de doğru olmayan hatalı yaklaşımlardır. Eski sevgiliniz olan kişinin sizden çok daha hızlı şekilde kaçmasına sebebiyet verir.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Yollarında Yapılması Gerekenler

Sabrınızı, metanetinizi korumak ve sessiz kalarak onla bizzat irtibata geçmemeniz gerekir. Bu çok önemli! Bu kısmı başaramayanlar bilmelidirler ki ne yaparsanız yapın onu asla geri kazanamazsınız.

Bu sessiz dönem eski sevgilinizde şu gibi durumlar yaratacak;

 1. Sizin gururlu biri olduğunuzu görecek ve buna saygı duyacak,
 2. Bu sessizliği gizemli bulacak ve gizemin yarattığı çekicilikle zihninde sizle ilgili olumlu duygu ve düşünceler oluşmaya başlayacak,
 3. Bir merak içerisine düşecek ve ‘Neden arayıp sormayı kesti, acaba başka biriyle mi görüşmeye başladı?’ gibi şüphe barındıran düşüncelere kapılacak ve bu şüpheli düşünceler onun psikolojisinde özlem yaratacak.

Peki sessiz bir döneme girmekle yapılması gerekenler bitiyor mu? Elbette hayır. Eş zamanlı olarak yapılması gereken başka şeyler de var. Psikoloji biliminin aşk ilişkilerindeki sorunlar üzerinde yaptıkları keşifleri barındıran Eski Sevgiliyi Elde Et e-kitabını duymuşsunuzdur. Kitabın indirme linklerini bu yazının son satırında göreceksiniz.

“Eski sevgiliyi geri kazanmanın yolları” üzerinde nasıl ve hangi metotlarla ilerleyeceğinizi sıralı şekilde anlatan bu kitabı mutlaka okuyun. Çok faydasını görecek, eski sevgilinizin aşkını kısa sürede kazanabileceksiniz. Kitabı buradan indirebilirsiniz.

esee hemen oku