Bir Sayfa Seçin

Politikalar

Bu siteyi ziyaret eden kişilerin “Politikalar” isimli bu bölümdeki olan bilgilerin tamamını eksiksizce okuduğu ve tümünü anlamış olduğu varsayılır.

Sorumluluk Reddi

-Site içerisindeki bazı yazılar 18 yaş altı için uygun değildir. Cinsel içerikli yazıları 18 yaşından küçükler ziyaret edemez, okuyamaz, paylaşamaz.

-Türkiye Cumhuriyeti yasaları ile suç olduğu belirtilmiş her türlü durumu eyleme dökmek okuyucunun kendi sorumluluğundadır. Okuyucunun alacağı kararlar ve yasal olmayan uygulamalar nedeniyle E-Kitap Dünyası (www.ekitapdunyasi.net) ve www.inkomoda.com markaları hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu site hiçbir yasadışı olayı, durumu, fiili tavsiye ve tasvip etmemektedir. Kimseye, hiçbir canlıya fiziksel, cinsel veya ruhsal açıdan zarar verecek hiçbir davranış içinde bulunmamanız gerekir. Herhangi birini rahatsız edecek davranışlar yapmamanız gerekir. Atacağınız adımların kişilik haklarına ve kanunlara uygunluğunu tespit etmek ve buna uygun davranmak sizin kendi sorumluluğunuzdadır. Yasalar karşısında suçlu duruma düşmemek için gerekli tedbirleri almak ve T.C. yasaları ile yasak edilen hareketlerden kaçınmak zorundasınız. Herhangi birini sizinle duygusal ya da cinsel ilişkiyi girmek için zorlayamazsınız. Taciz edemezsiniz. İlgili yazılarımızda yer alan bilgileri;

 • Cinsel ilişkiye girme yaşının altındaki kişilerle,
 • Kaç yaşında olursa olsun kendi kendine karar verme yeteneği olmayan kişilerle,
 • Sizin türünüz olmayan canlılarla
 • Rızası olmayanlarla uygulayamazsınız.

-Bu sitedeki bazı yazılarda yönlendirme yapılan pdf e-kitaplar 18 yaş üstü okuyucular için yazılmış ve satılmakta olan e-kitaplardır. Bilgisayar, laptop, tablet, akıllı telefon, e-book reader gibi cihazlarda okunabilir. E-Kitap Dünyası (www.ekitapdunyasi.net) bünyesinde hazırlanan e-kitap projelerinin temel hedefi, konusu ne olursa olsun ilgilisine o konu hakkında faydalı sonuçlar sağlayabilecek bilgilerin toparlanıp, derlenmesi ve gerekli ek düzenlemelerle e-kitap formuna getirilmesidir. E-Kitap Dünyası’nın yayınlamış olduğu kitaplarda yer alan bilgiler uzman profesyonellerin beyanlarını barındırabileceği gibi, pratikler yoluyla edinilmiş ampirik bilgileri de barındırabilir. Türü ne olursa olsun e-kitapların tamamında faydalı bilgilerin okuyucularına ulaştırılıp kitabın konusuyla alakalı olumlu sonuçlar alabilmeleri amaç edinilmiştir. Olumlu sonuçlar alabilmek belli/belirsiz birden fazla faktöre bağlı olabilir. E-Kitap Dünyası bu bilgileri her ne kadar iyi niyetle vermiş olsa dahi kitaba mevzu bahis konuda mutlak başarı okuyucunun kişisel durumlarına, hatta okuyucunun hayatında yer alan 3. şahısların da durumlarına bağlıdır. (Psikolojik ve zihinsel yeterlilik, okuduklarını pratiğe dökebilme, azim, konuya gereken önemi verme, 3. şahsın hissiyat ve düşünceleri…vb. gibi) Bu sebeplerden ötürü; sunduğumuz e-kitapların okunur okunmaz (sadece okuma neticesinde) hayatınızı olumlu yönde değiştirmesini beklememeniz gerektiğini belirtmek isteriz.

-www.inkomoda.com ve www.ekitapdunyasi.net ile bağlantıda olan kurum ya da kişilerin hiçbiri, “Sorumluluk Reddi” adı altında belirtilen sebepler veya benzer sebeplerden dolayı sorumluluk taşımazlar.

-Bu kitaplarda yer alan bilgiler tavsiye niteliğindedir. Uzman bir hekime başvurulması gereken bir durumunuz söz konusu ise ihmal etmeyiniz ve profesyonel yardım alınız. Bu kitaplar cinsel ya da başkaca sağlık sorunlarını çözebileceğine dair bir vaatte bulunmamıştır, bulunmaz. Kitaplar kişisel gelişim konularında genel bilgiler ve tavsiyeler içermektedir. Herhangi bir uzman (Doktor, Fitness Koçu, Yaşam Koçu, Psikolog vb.) görüşü bildirmemektedir. Kitap içerisinde var olan herhangi bir konuda bir uzmana görünme ihtiyacınız varsa, sorununuzla ilgili bir uzmandan mutlaka yardım almalısınız.

-Sitemizi ziyaret etmeniz ve pdf e-kitaplardan en az birini satın alım yapmış olmanız, bu proje yöneticilerini, www.ekitapdunyasi.net’i, domain sahiplerini, sistem operatörleri ya da bu ve bu proje konularına bağlı kardeş projelere herhangi bir biçimde bağlantılı diğer kişileri hüküm altına alacak bir anlaşma veya kontrat yaratmadığını anladığınızdan, lütfen emin olunuz.

-Burada atlanmış ve bahsedilmeyen durumlardan dolayı doğacak tüm zararlardan feragat ettiğimizi bildirmek isteriz.

Telif Hakkı

Bu sitenin tüm hakları E-kitap Dünyası’na aittir.

ekitapdunyasi.net dışında hiç kimse tarafından, hiçbir yöntemle hem dijital ortamda hem yazılı şekilde kısmen ya da tamamen kopya edilemez, çoğaltılamaz, çıktı alınamaz, tercüme edilemez, yayınlanamaz, basılamaz, kiralanamaz, satılamaz. Site içeriklerimizden yazılı izin olmaksızın alıntı yapılamaz.

Yayın ve Gizlilik Politikası

Bu sitede tanıtımı yapılan ürün/ürünlerle ilgili olarak açık ve dürüst olmak ve ürünleri satın alanların satın alım öncesinde bilinçli kararlar alabilmeleri için onlara verilmesi gereken doğru bilgileri sağlamayı önemsiyoruz. Bu nedenle, ürettiğimiz ya da üreteceğimiz tüm içeriklerde aşağıda verilen bilgilere hassasiyet gösterdiğimizi ve aksi durumları tasvip etmediğimizi buradan bildirmek isteriz.

 • Ürünler hakkında doğru, gerçekçi ve güvenilir tanıtımlar yapmak
 • Yapılan/yapılacak reklamların, satın alım yapacak kişilere doğru bilgileri sunması,
 • Satın alım yapacak kişide gerçek dışı bir sonuç alınacağına dair bir beklenti oluşturmamak,
 • Kandıran iddialarda bulunmamak.

Ayrıca, inkomoda.com olarak şunları da belirtmek isteriz ki;

 • Bu site ziyaretçilerinin gizli veya açık hiç bir bilgisini toplama amacı gütmemektedir.
 • Bu site ziyaretçilerinin bilgisayarlarına kötü amaçlı yazılım yüklemez.
 • Bu site spam aracılığıyla ürün satışına karşıdır ve kesinlikle bu tip uygulamalar yapmaz.
 • Bu sitede yer alan bilgiler başka sitelerde kullanılamaz. içeriğin kopyalanması durumunda ilgili kişiler hakkında yasal işlem başlatılır.
 • Bu site ve site aracılığıyla satılan kitaplar kimseye hiç bir konuda garanti vermez.
 • Bu sitede dışarıya bağlantılar verilebilir. Bu ikincil sitelerden ulaşacağınız diğer siteler ile ilgili bir sorumluluğumuz yoktur.
 • Bu sitenin reklamını veren üçüncü şahısların yapacakları olumsuz davranışlar, resimli, metin veya spam reklamlar bu sitenin sorumluluğunda değildir.
 • Bu site kimlik avı ve diğer hile yöntemlerini kullanmaz ve tavsiye etmez.
 • Bu site E-Kitap Dünyası ve iştiraki olan markalar haricinde herhangi bir ticari marka ile bağlantılı değildir.
 • Bu site aracılığıyla satılan pdf e-kitapları satın alan kişilerin bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.
 • Kitaplar elektronik kitaplar oldukları için iadesi mümkün değildir.

Bu siteyi ziyaret eden kişilerin Sorumluluk Reddi, Telif Hakkı, Yayın ve Gizlilik Politikası isimli bölümlerin tamamını eksiksizce okuduğu ve tümünü anlamış olduğu varsayılır.