Bir Sayfa Seçin

Sevgilim beni aldatıyor ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım diyenler için özel taktikleri derledik. ilişkinizi kurtaracak tavsiyelerde bulunduk.

Sevgilinizle olan ilişkinizde çatırdamalar mı var? Siz ona karşı hala bir şeyler hissederken onun ilgisi bitmiş ve bununda ötesinde sizi aldatma aşamasına mı geçmiş? Sevgilim beni aldatıyor ne yapmalıyım diyerek bu duruma bir çare arıyorsanız bu yazıdaki tavsiyeler çok işinize yarayacak.

Sevgilim Beni Aldatıyor Ne Yapmalıyım Nasıl Davranmalıyım?

Sevgilim beni aldatıyor ne yapmalıyım diyen birine verilebilecek özel taktiklerin neler olduğuna geçmeden önce yaşanmış bazı örnekleri gözler önüne sunarak, sevgilinizin sizi aldatmasına sebep olabilecek yanlışlarınızdan bahsetmemiz gerekiyor. Çünkü ilişkilerde, farkında olmadan rol model alınan anne, teyze, hala, abla…vs. gibi kadınlardan edinilen yanlışların sürdürülmesi hayli yaygın bir durumdur. Bu yanlış davranışlar hayatınızdan ayıklanmazsa sevgiliniz olan kişi sizi aldatmaya devam eder ve en sonunda da kesin ayrılık gerçekleşir. Bu nedenle bu yanlışların neler olduklarını yaşanmış bazı örneklerle anlatmaya çalışalım. Bir danışanımız bize şöyle dert yanmıştı;

3 yıldır birlikte olduğum sevgilimle aramızda hiçbir sorun olmadığını sanıyordum ama meğer bu vakte kadar beni 2 kez aldatmış.

Bu gibi durumlarda öncelikle yapılacak şey; Asla yıkılmamaktır. Özgüven her daim ayakta durmalıdır. Bunla beraber bu gibi bir aldatma vakasında şöyle ince bir detay bulunmakta. Aldatma olduğu halde kişinin ilişkiye devam ediyor oluşu hayli düşündürücü. Sonuçta evlilik yok, resmi olarak bağlayan bir şey yok. Aldatan kişi buna rağmen ilişkiye devam ediyorsa mutlaka kopamadığı bir şeyler var demektir! Diğer taraftan da aldatıyor olduğu için ilişkide var olmayan bir şeylerin tatmin arayışında olabilir. Bu ihtimallerin kesin cevapları için düşünmek gerekir.

  1. Sevgiliniz başkalarında ne arıyor olabilir?
  2. Sizde vazgeçemediği şeyler neler olabilir?

Bunları tespit eder ve avantajlı yönlerinizi devam ettirirseniz + başkalarında aradığı şeyleri de bünyenizde aktif hale getirebilirseniz bir süre sonra sevgilinizin sizi aldattığı kişiye olan ilgisini söndürebilirsiniz.

Sevgilim Beni Aldatıyor Ne Yapmalıyım

Bir diğer danışanımızın sorusu şöyle;

ilişkimizde bana kendimi değerli hissettiren ama diğer taraftan da pek çok kadınla görüşen bir sevgili adam edilir mi? Sizce ne kadar vakit ve zaman ayrılmalı böyle birine?

Şöyle düşünün; yan yanayken kadına kendini değerli hissettiren bir adam aynı zamanda başka kadınlarla da görüşüyorsa ‘Kadın’a değer vermiyor değildir. Sadece istediği kadını bulma arayışındadır. Aradığı şey büyük oranda sadece cinsellik olabilir. Yalnız burada şöyle bir durum var; cinsellik erkekler için bir yere kadar ‘Onla, bunla…’ yapılabilir. Gün gelir sadece sevdiği/karakterine hayran olduğu kadınla yaşamak isterler cinselliği. Bu nedenle de erkeği hem cinsel açıdan hem de sosyal açıdan kendinize hayran edecek tavırlarda bulunmanız gerekir. Onla birlikteyken onun bir kadında ne gibi şeylere hayranlık duyduğunu öğrenmeye çalışmak onu aldatma yolundan geri döndürmek üzere çok işinize yarayacaktır.

Sevgilim Beni Aldatıyor Ne Yapmalıyım Diyenlere Çok Özel Taktikler

Dikkat ettiyseniz yukarıda verdiğimiz 2 örnek bize danışan kişiler içerisindeki sorulardan özel olarak seçilmişti. Çünkü sorunun bir tanesi aldatan erkeğin duygusal tatmin arayışında olduğunu, diğer aldatma örneği ise cinsel arayışta olduğunu gösteriyor. Erkeklerin aldatma nedenlerinden en yaygını olan 2 sebeptir bunlar. Yani demek istiyoruz ki; erkeğinizi hem duygusal hem de cinsel anlamda tatmin edemezseniz aldatma kaçınılmaz olacaktır.

Bu tatsız durumu nasıl aksine çevirebileceğinize dair çok özel metotlar barındıran iki e-kitap önereceğiz sizlere. Kitapları bilgisayar ya da telefonunuza indirerek maksimum 2 günde okumayı bitirebilir, içerisindeki metotları sevgiliniz üzerinde hemen uygulamaya başlayabilirsiniz. Bu uygulamalar sonrasında yaklaşık 2 ay içerisinde sevgilinizde göreceğiniz değişime çok şaşıracaksınız.

“Sevgilim Beni Aldatıyor Ne Yapmalıyım” diyen kadınlara ilaç niteliğinde olan bu kitaplara aşağıdaki resme tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sevgilim Beni Aldatıyor Ne Yapmalıyım